O nas

Profes Creative Partner Sp. z o.o. Powstała w oparciu o doświadczenia zawodowe właścicieli i świadczy w szerokim rozumieniu outsourcing usług księgowych, kadrowo-płacowych, doradztwo prawno-podatkowe.

Zespół Profes Creative Partner Sp. z o.o. to grupa specjalistów: księgowych, kadr i płac, prawa pracy i BHP oraz prawnicy z wieloletnim stażem i bogatą wiedzą merytoryczną i praktyczną.

Pracujemy na legalnym oprogramowaniu renomowanych firm działających od wielu lat na polskim rynku. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym możemy rozpocząć obsługę Państwa firmy w dowolnym czasie, a wdrożone procedury w naszym biurze zapewniają całkowite bezpieczeństwo powierzonych nam danych. Stale dbamy o rozwój umiejętności i kompetencji zespołu ekspertów który podchodzi z dużą odpowiedzialnością do wykonywania wszystkich powierzonych nam zleceń zawsze służy radą i pomocą.
Zapewniamy Państwu rzetelną informację dotyczącą sytuacji księgowo-kadrowej prowadzonego przedsiębiorstwa, ale także doradzamy i wskazujemy na mogące wystąpić czynniki ryzyka związane z podejmowanymi przez Państwa działaniami.

Dzięki współpracy z nami, mają Państwo pewność, że księgi rachunkowe firmy będą prowadzone zgodnie z obowiązującym normami prawnymi. Zaangażowanie, profesjonalizm, elastyczność, wiedza oraz rzetelność naszego biura pomogły nam zdobyć zaufanie przedsiębiorców działających na różnych płaszczyznach gospodarki. Najlepszą inwestycją i rekomendacją jest satysfakcja naszych Klientów.